Logo email.png
Dzirdes aparātu bezvadu aksesuāri

Inovatīvais SurfLink bezvadu piederumu klāsts apvienojumā ar mūsu modernajiem dzirdes aparātiem ļauj Jums dzīvot tā, kā Jūs vēlaties!

SurfLink Mobile 2 – tās ir austiņas bezvadu balss sakariem mobilajam telefonam, palīgierīce klausīšanai, multimediju raidīšanai un tālvadības pults Jūsu dzirdes aparātiem!

Apvienojumā ar bezvadu dzirdes aparātiem, tas ir viss, kas Jums nepieciešams, lai runātu pa telefonu, skatītos televizoru, klausītos mūziku un darītu daudz ko citu. Jūs saņemat skaidru un konsekventu bezvadu skaņas pārraidi jebkurā laikā un jebkurā vietā.

  • Ļauj komfortabli sarunāties pa mobilo telefonu, pārvēršot jūsu bezvadu dzirdes aparātus par mikrofonu un telefona uztvērēju:

Turklāt virziena mikrofons uzlabo komunikāciju viens pret vienu trokšņainā vidē. Tāda vispusība ir lieliski piemērota, lai klausītos sanāksmēs vai dažādās cilvēku grupu sanāksmēs. Tiek izmantots kā ērts un jaudīgs klausīšanās palīglīdzeklis. Nodrošina skaņas bezvadu pārraidi no jebkādas ierīces ar Bluetooth® atbalstu. 

Mūsu bezvadu dzirdes aparāti darbojas ar SurfLink® Media – pirmo bezvadu iekārtu mediju pārraidei. Ar SurfLink Media nav nepieciešamības pēc papildu pieslēguma. Vienkārši pieslēdziet to pie televizora vai stereo sistēmas – un viss ir gatavs!

•  automātiski raida skaņu tieši uz Jūsu dzirdes aparātiem, kad Jūs atrodaties tā darbības diapazonā (10-15 m).

•  Tas ļauj pārējiem skatīties televizoru vai klausīties mūziku viņiem piemērotā skaļumā. Ļauj vairākiem bezvadu dzirdes aparātu lietotājiem pieslēgties pie vienas iekārtas. 

Ar mūsu bezvadu dzirdes aparātiem var izmantot tālvadības pulti, kas ļauj regulēt skaļumu, mainīt atmiņas režīmu un daudz ko citu. Jūsu dzirdes speciālists var jums palīdzēt izlemt, vai šāda pults ir piemērota jums un jūsu dzīvesveidam. 

Viegls, diskrēts mikrofons, ko var nēsāt sarunbiedrs, lai palīdzētu klientiem individuālu sarunu laikā apgrūtinātas klausīšanās vidēs.

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Odnoklassniki - White Circle
  • Blogger - White Circle
  • LinkedIn - White Circle