Logo email.png

Dzirdes izmaiņas var būt tiešs jūsu darba vai aktīvās atpūtas rezultāts trokšņainā vidē vai vienkārši stipru skaņu ietekmes rezultāts. No individuāliem aizbāžņiem līdz pat speciāliem ekrāniem, kas nomāc troksni priekš mūziķiem, mūsu dzirdes centrs piedāvā plašu dzirdes aizsardzības līdzekļu klāstu. Sazinieties ar mūsu dzirdes speciālistiem, lai iegūtu sīkāku informāciju par jūsu dzirdes orgānu aizsardzības iespējām. 

Individuāli pielāgotām austiņu uzlikām

Atcerieties pēdējo reizi, kad redzējāt muzikantu, kas uzstājas uz skatuves. Mūsdienās lielākajai daļai no viņiem ausīs var redzēt to, kas no pirmā skatiena šķiet „neglīti dzirdes aparāti”, taču patiesībā ir individuālie skaņas monitori – no auss nospieduma individuāli izgatavotas austiņas. Mūsu auss kanāli tāpat kā pirkstu nospiedumi ir unikāli. Tikai individuāli pielāgoti skaņas monitori, austiņas vai austiņu uzlikas var garantēti nodrošināt kvalitatīvu skaņu, drošu klausīšanos un ērtu ievietošanu ausī. 

westone-model-7-custom-fit-ear-molds-for
o-TEEN-LISTENING-TO-MUSIC-facebook
5e4688e4e5f398630a989ef1153e8abc

Pirmais solis, lai izveidotu individuāli pielāgotas austiņu uzlikas, ir auss kanālu nospieduma noņemšana. Speciālists aizpildīs jūsu ausis ar īpašu nospiedumu noņemšanas masu, kas ātri sacietē, un jau pēc 5-7 minūtēm ļauj iegūt jūsu ausu nospiedumus. Šie nospiedumi tiks izmantoti, lai izveidotu jums īpaši pielāgotas austiņu uzlikas.

To galvenā priekšrocība ir tāda, ka tās cieši pieguļ jūsu ausij un tādā veidā nodrošina labāku izolāciju pret apkārtējās vides trokšņiem. Kad ievietojat austiņas ar individuāli pielāgotām uzlikām, tās viegli un ērti iegulst ausī. Nav nepieciešams 10 reizes izņemt austiņas, lai ievietotu vēl ērtāk. Par šādu neērtību varat aizmirst uz visiem laikiem. Atcerieties arī par trokšņu izolāciju – jūs varat braukt pašā trokšņainākajā tramvajā un turpināt izbaudīt savu iecienīto mūziku ar pilnībā drošu skaļumu

 

Individuāli ausu aizbāžņi

Cilvēka auss – viens no visjutīgākajiem mūsu organisma orgāniem. Tas uztver un apstrādā skaņu diapazonā no 20Hz līdz 20kHz. Bet trokšņu līmenis, kuru “spēj izturēt” mūsu dzirdes aparāti sešas reizes pārsniedz uztveres līmeni. Jebkādas izcelsmes stiprs troksnis ne tikai negatīvi ietekmē nervu sistēmu, bet var traumēt maigās iekšējās auss šūnas, kas var izraisīt pārmaiņas dzirdē. Šis process diemžēl ir neatgriezenisks.

Īpaši, lai aizsargātu cilvēka ausi no trokšņiem, ūdens un citu svešķermeņu iekļūšanas, eksistē speciāli ausu aizbāžņi. Tie ir viegli ievietojami auss kanālā un tādā veidā tie pasargā ausi no ārējo faktoru negatīvās ietekmes. Mūsu centrs specializējas individuālo atkārtoti lietojamo ausu aizbāžņu izgatavošanā tiem, kuri novērtē kvalitāti. Individuālie ausu aizbāžņi tiks izgatavoti, ņemot vērā jūsu ausu īpatnības. Ausu aizbāžņu izgatavošanai tiek izmantots silikons – uz šo brīdi tas ir vismazāk alerģiskākais materiāls. Tā rezultātā tiek pilnībā novērsts jebkāds diskomforts. Jūs tos bez problēmām ievietosiet pāris sekunžu laikā un varat izmantot tik ilgi, cik vēlaties, neizjūtot nekādu diskomfortu.

ausu aizbāņi prēt trokšniem

Troksni slāpējoši ausu aizbāžņi šāvējiem un medniekiem

Lai pasargātu dzirdi no kaitīgā trokšņa, mēs piedāvājam izgatavot individuālus troksni slāpējošus ausu aizbāžņus.Tie būs piemēroti gan medniekiem, gan cilvēkiem, kuri nodarbojas ar dažāda veida šaušanu. Trokšņus slāpējošie ausu aizbāžņi slāpē skaņas “atkritumus”, kas praktiski neietekmē nepieciešamās skaņas informācijas uztveri. Vēl viena to priekšrocība ir tā, ka tie ideāli pieguļ auss kanālam un neizkrīt kustību laikā. Troksni slāpējošie ausu aizbāžņi tiek izgatavoti no hipoalerģiska silikona. Kā arī visi individuālie ieliktņi tie var būt dažādās krāsās. 

aizbāžņi darbam trokšņainā vidē

Aizbāžņi darbam trokšņainā vidē

Šie aizbāžņi tiek izmantoti kā līdzeklis, lai pasargātu dzirdi no zemo frekvenču trokšņiem, kas tiek uzskatīti cilvēkam par viskaitīgākajiem. Aizbāžņi mazina troksni divas vai vairākas reizes. Strādājot cehos, ražotnēs, ar triecienāmuriem un daudzām citām rūpnieciskajām iekārtām, rodas ļoti skaļi trokšņi, kas var kaitēt veselībai. Jau ir pierādīts, ka pastāvīga skaļu trokšņu iedarbība var novest ne tikai pie dzirdes izmaiņām, bet arī radīt centrālās nervu sistēmas bojājumus.

hidroizolācijas ausu aizbāžņi baseinam

Hidroizolācijas ausu aizbāžņi baseinam

Apmeklējot baseinu gan profesionāļi, gan amatieri, kuri nodarbojas ar aktīviem ūdens sporta veidiem ir pakļauti riskam ūdens nokļūšanai ausīs, tā rezultātā viņiem var attīstīties dažādas dzirdes orgānu slimības. Lai no tā izvairītos, mūsu speciālisti iesaka izmantot individuālos hidroizolācijas aizbāžņus (hidroplāgi).

Individuālo ausu aizbāžņu izmantošana ir ieteicama arī bērniem, jo viņu ausu kanāli vēl nav līdz galam izveidojušies. Tas palīdzēs pasargāt ausis no biežas ūdens iekļūšanas to iekšpusē, kas savukārt samazinātu vidusauss iekaisuma rašanās iespējamību.

ausu aizbāžņi miegam

Aizbāžņi lidojumiem / Aizbāžņi miegam

Nakts laikā miegu var traucēt tādi faktori kā krākšana, suņu rejas, mazu bērnu raudas. Īpaši miegu traucē dzelzceļa un automaģistrāļu troksnis. Ja Jūs bieži guļat dienas laikā, traucējošos faktoru skaits, kas varētu traucēt veselīgam miegam, pieaug dubultā. Ja Jūs esat pakļauts visiem šiem faktoriem vai arī bieži ceļojat, iesakām izmantot individuālos ausu aizbāžņu. Pateicoties fiksētai trokšņu samazināšanai par 26 dB, jūsu miegu vai lidojumu nekas netraucēs! To izgatavošana pēc individuāla nospieduma mazina iespēju tiem izkrist no auss. Plašā krāsu izvēle piešķirs Jūsu aizbāžņiem lielāku individualitāti.

Pierakstieties uz bezmaksas konsultāciju pie dzirdes speciālista, lai izveidotu individuālu ausu nospiedumu, saskaņā ar kuru mūsu otoplastiskās laboratorijas inženieri jums izgatavos individuālas ausu aizbāžņus. Zvaniet  205-502-86 vai aizpildiet kontakta formu šeit.

Digitāla dzirdes aizsardzība

SoundGear – šī ir pilnībā digitālu produktu līnija, kuri, neskaitot skanējuma uzlabošanu, tāpat arī nekavējoties un automātiski aizsargā jūsu ausis no skaļiem trokšņiem tādiem kā ieroča šāviens, dzinēja troksnis, rūpniecības instrumentu vai iekārtu troksnis. Tiek piedāvāts trīs stilos, Soundgear atspoguļo jaunākos sasniegumus dzirdes orgānu digitālās aizsardzības jomā.

Digitāla dzirdes aizsardzība

Kas ir SoundGear?

 • trokšņa slāpēšanas ierīce ar trokšņa slāpēšanas līmeni 25 dB

 • var pasūtīt pāri (priekš divām ausīm)

 • nav programmējams

 • 2 gadu garantija + pakalpojums “Nozaudēšana un Bojājumi”

Soundgear tehnoloģijai ir sekojoši raksturlielumi:

 • Viens stils (pēc izmēra līdzinās CIC)

 • Matrica 100/25

 • Tiek izmantotas baterijas №10

Jautājiet mūsu dzirdes speciālistiem vai SoundGear tehnoloģija ir noderīga tieši jums un apmeklējiet www.soundgear.com, lai iegūtu vairāk informācijas.

 • Instagram - White Circle
 • Facebook - White Circle
 • Odnoklassniki - White Circle
 • Blogger - White Circle
 • LinkedIn - White Circle