Logo email.png
Atrodiet to dzirdes tehnoloģiju, kada ir piemērota tieši Jums

Mūsu ekspertu komanda veltīs visus spēkus, lai palīdzētu jums dzirdēt labāk. Lai parādītu, kā digitālās dzirdes tehnoloģijas var izmainīt jūsu dzīvi, un demonstrēt jaunās skaņas, kuras jūs varētu sadzirdēt, mēs noorganizēsim jums bezmaksas izmēģinājumu bez jebkādām saistībām.

Atjaunot klausīšanās iespējas, kas ļautu jums pilnībā ieslīgt apkārtējās pasaules skaņu baudīšanā, ir svarīgs solis ceļā uz jūsu turpmākās dzīves bagātināšanu. Ar mūsu bezmaksas izmēģinājumu* pakalpojumu jūs varēsiet izbaudīt dzirdes uzlabojumu dažādās jums ierastās vidēs sev ērtā laikā un vietā.

Livio AI.png

Viedie Livio AI

Pasaulē pirmie dzirdes aparāti ar mākslīgo intelektu un veselības uzraudzības tehnoloģiju. Fiziskās aktivitātes un smadzeņu darbības uzraudzība ar palīg-programmu Thrive, un pat reāllaikā tulkošana 27 valodās.

Ir aprīkoti ar runas skaidrības uzlabo-šanas funkciju, kas nodrošina izcilu skaņas kvalitāti jebkurā vidē.

Muse iQ RIC.png

Uztvērējs-kanālā (RIC)

Mazs, neredzams un ērts. Ideāli piemērots daudziem iesācējiem.

 

Īpašības:

 • Diskrēts dizains

 • Krāsu variantu dažādība

 • Vienkārši lietojamas pogas un programmas

 • Ideāli piemērots visām dzirdes izmaiņu pakāpēm.

Muse iQ BTE.png

Aizauss (BTE)

Vispopulārākais dzirdes aparātu veidspasaulē. Pieejamas standarta, mini un Power stilos.

 

Īpašības:

 • Krāsu variantu dažādība

 • Ideāli piemērots vidēji smagām un smagām dzirdes izmaiņām

 • Vienkārši lietojamas pogas un programmas

 • Diskrēts dizains

Soundlens.png

Neredzamie produkti

Ir tik miniatūri, ka neviens tos nepamanīs. Visefektīvākais un mūsdienīgākais neredzamie dzirdes aparāti ir SoundLens. Tas apvieno visus jaunākos sasniegumus dzirdes nozarē. Aparāts, kurš izmanto daļējas samazināšanas algoritmu Spectral iQ, ir izstrādātsīpaši runas atpazīšanai - saprotamība tiek uzlabota, pārveidojot augstas frekvences runas skaņas uz zemas frekvences.

Muse iQ CIC.png

Pilnīgi-kanālā (CIC)

Tikai niecīgs rokturītis dzirdes aparāta noņemšanai ir tikko pamanāms auss kanālā.

 

Īpašības:

 • Prakstiski nemanāms

 • Piemērots mērenām vai vidēja līmeņa dzirdes izmaiņām

 • Individuāla izgatavošana

Muse iQ ITC.png

Kanālā (ITC)

Individuāls dzirdes aparāts, kurš izvietots dzirdes kanālā. Mazākā dzirdes aparāta daļa ir redzamā ārējā ausī.

Īpašības:

 • Piemērots vidēji smagām un smagām dzirdes izmaiņām

 • Tehnoloģiju dažādība, kuras agrāk aizņēma vairāk vietas

 • Individuāla izgatavošana

 • Krāsu variantu dažādība

Rechargeable.png

Lādējamie

Vislabākie lādējamie digitālie dzirdes aparāti, kas vienmēr ir gatavi darbam. Ātra uzlāde: 3,5 h uzlādes = 30 lietoša-nas stundu.

 

Dabiska un aizraujoša skaņas kvalitāte, runas atpazīšanas un izcelšanas funk-cija patīkamām sarunām un nodarbī-bām.

Muse iQ ITE.png

Ausī (ITE)

Individuāls dzirdes aparāts, kurš izvietots ārējā auss daļā.

 

Īpašības:

 • Vienkārši iestatāms

 • Piemērots visām dzirdes izmaiņu pakāpēm

 • Individuāla izgatavošan

 • Krāsu variantu dažādība

Kā izvēlēties dzirdes aparātu?
 

Pareizi izvēlēts dzirdes aparāts – tas nav vienkāršs uzdevums, to labāk uzticēt speciālistam. Zemāk Jūs atradīsiet dažus padomus, kuri Jums palīdzēs dzirdes aparātu izvēlē. 

Ja Jums ir norādes uz dzirdes rehabilitāciju, speciālists, izmantojot īpašu programmnodrošinājumu datorā, piemeklēs dzirdes aparāta modeli, kurš būs piemērots tieši Jums. Pēc tam izvēlēto aparātu iestatīs programmētājs.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Pieņemot lēmumu par dzirdes aparāt iegādi, ņemiet vērā, ka zemāko cenu Jums varēs piedāvāt tikai tas centrs, kurš ir oficiāls dzirdes aparātu ražotāja pārstāvis Jūsu valstī. Tas ļaus Jums iegādāties dzirdes aparātus bez starpniekiem un ieekonomēt ievērojamus finansiālos līdzekļus. Mēs esam vienīgā oficiālā dzirdes aparātu Starkey amerikas ražotāju pārstāvniecība Latvijā.

Ņemiet vērā, ka, neskaitot dzirdes aparātus, diemžēl eksistē arī lētas to imitācijas – skaņas pastiprinātāji, to cena ir apmēram 50 EUR, tie līdzinās dzirdes aparātiem, bet tiem nav nekā kopīga ar dzirdes aparātiem (sīkāk lasiet šeit). Tos nav iespējams noregulēt un tie var sabojāt Jūsu dzirdi. 

 
Kā noregulēt dzirdes aparātu?

Ir svarīgi ne tikai iegādāties “labu” dzirdes aparātu, bet noregulēt to atbilstoši pacienta individuālajām vajadzībām. 

Mūsu speciālists piedāvā pacientam izvēlēties starp vairākiem dzirdes aparātu modeļiem, kas piemēroti individuālajām dzirdes izmaiņām efektivitātes, ārējā izskata un cenas ziņā.

Pamatprasības, izvēloties dzirdes aparātu:

dzirdēt maksimāli skaidru un dabīgi uztveramu savu

vai saruna biedra runu

iespēja skatīties televizoru un klausīties radio,

neieslēdzot to uz pilnu skaļumu

trokšņu mazināšanas funkcija – kad skaļās, griezīgās skaņas

nerada diskomfortu dzirdes aparāta lietotājam,

jo digitālās tehnoloģijas automātiski tās noslāpē

dzirdes aparāta nepamanāmība gadījumā, ja tas ir iekšējās auss

vai iekšējā kanāla dzirdes aparāts

dzirdes aparāta ārējais izskats, tā pievilcība lietotājam,

jautājuma estētiskā puse

komforts, ērti lietojams, vienkārši izmantojams.

Dzirdes aparātu veikals
Pilns dzirdes serviss
Dzirdes aparātu pielāgošana

Lai pareizi izvēlētos un kvalitatīvi iestatītu digitālo dzirdes aparātu, mūsu speciālisti izmanto īpašas datorprogrammas, ar kurām var precīzi noteikt, cik ļoti iekārtas raksturlielumi atbilst cilvēka dzirdes zuduma īpatnībām. 

 
Neesat pārliecināts, vai dzirdes aparāti pālīdzēs jums?

Visas dzirdes tehnoloģijas nedarbojas un nav sajūtamas vienādi. Pat ja tās ir tāda paša veida dzirdes aparāti, kādas lietojāt agrāk, tās var atšķirties no ierastā. Ja iepriekš neesat lietojis dzirdes aparāti, var būt nepieciešams laiks, lai pie tām pierastu. Mēs patiesi saprotam, ka ir nepieciešams laiks, lai pilnībā novērtētu un pierastu pie jaunajām dzirdes tehnoloģijam.

Izmantojot mūsu bezmaksas pakalpojumu, jums ir iespēja izmēģināt jaunās Starkey dzirdes tehnoloģijas sev ierastā vidē – tur, kur tas ir visvairāk nepieciešams. Dzirdes tehnoloģiju izmēģināšanas laikā izmantojiet tās savās mājās, ģimenes lokā un ierastajā vidē, kur jūs pavadāt savu brīvo laiku un izmantojat izklaides iekārtas. Noteikti izmēģiniet savas dzirdes aparātus visur, kur jūsu dzirde varētu būt precīzāka, pat ārpus telpām – jūsu iemīļotajā parkā, kinoteātrī vai citur.

picasso-personification-perfected.jpg

Mūsu speciālisti vēlas saprast, kā jūs šobrīd dzirdat, kas jūs neapmierina, kādas ir jūsu cerības, lai viņi varētu izmantot savas zināšanas un pieredzi un pielāgot jūsu digitālās dzirdes aparātus bez maksas, sniedzot jums iespēju no jauna atklāt visas tās skaņas, kuras bija izgaisušas no jūsu ikdienas.

 Mēs būsim pieejami visā jūsu dzirdes ierīču izmēģināšanas laikā, lai veiktu jebkādas izmaiņas vai pielāgojumus un nodrošinātu vislabākās kvalitātes skaņu, tādējādi sniedzot jums vislielāko pārliecību doties ārā un atjaunot saikni ar ārpasauli, kā arī sniegtu jums pastāvīgu atbalstu, lai jūs varētu justies laimīgi ik dienas. 

 
Tehniskā apkope dzirdes aparātiem

Atcerieties, ka digitālie dzirdes aparāti – tie ir mini-datori un, lai tie pilnvērtīgi kalpotu, tiem periodiski nepieciešama tehniskā apkope. Tāpēc, iegādājoties dzirdes aparātus, pārliecinieties, ka pārdevējam ir profesionāls aprīkojums dzirdes aparātu testēšanai un tehniskās apkopes nodaļa.

Ja jūsu dzirdes aparātu darbība kādu iemeslu dēļ ir traucēta, sazinieties ar mūsu speciālistiem. Mēs veicam gan garantijas apkopi, gan dzirdes aparātu remontu

Lab.png
 • Instagram - White Circle
 • Facebook - White Circle
 • Odnoklassniki - White Circle
 • Blogger - White Circle
 • LinkedIn - White Circle