Logo email.png
Individuālie ausu ieliktņi dzirdes aparātiem

Ausu ieliktnis ir neatņemama aizauss dzirdes aparāta daļa un ir kā saikne starp dzirdes sistēmu un ausi. Tie mēdz būt standarta un individuāli (tiek izgatavoti pēc pacienta auss formas).

Individuālais ieliktnis pārsvarā atšķiras no standarta ieliktņa. Diemžēl ar laiku standarta ieliktnis maina savu formu, radot diskomfortu auss kanālā, bet galvenokārt tas negatīvi ietekmē dzirdes aparāta akustiskos raksturlielumus.

individuālais ausu ieliktnis dzirdes aparātam

Kādēļ ir nepieciešams individuālais auss ieliktnis?

Lai pārraidītu tīru skaņu caur auss kanālu tieši ausī

Lai drošāk fiksētu skaņas kanālu un pašu dzirdes aparātu ausī

Dzirdes kanāla akustiskai izolācijai (novērš “svilpošanu”, kas rodas, ja ieliktnis ideāli nepieguļ auss kanālam)

Precīzi atbilst tieši jūsu dzirdes kanāla formai

Neberzējiet ausi un nekairiniet ādu

Dodat priekšroku individuāliem ieliktņiem? Mūsu dzirdes speciālisti veiks visas nepieciešamās darbības: sākot no auss kanāla nospieduma noņemšanas līdz jau gatava ieliktņa tīrīšanai.

Auss nospieduma noņemšana līdzinās zobu nospieduma noņemšanai, kuru veic stomatologi, tā ir pilnīgi nesāpīga procedūra un ilgst 5-10 minūtes: auss kanālā tiek ievietots vates tampons, bet pēc tam ausī iepilda speciālu masu. Pēc tam 5-7 minūšu laikā šī masa sacietē un jūsu ausu nospiedums tiek izņemts no auss. Pēc tam mūsu speciālisti laboratorijā pēc jūsu ausu nospiedumiem izgatavot ausu ieliktņus.

Individuālo ausu ieliktņu izgatavošanai mēs izmantojam akrilu (cietais ieliktnis) vai silikonu (mīkstais ieliktnis). Ausu ieliktņa materiāla izvēle ir atkarīga no ārējā auss ejas formas, dzirdes pavājināšanās līmeņa, dzirdes aparāta jaudas un veida. Ja Jūs neesat pārliecināts, kāds veids ir piemērots tieši Jums, konsultējieties pie mūsu speciālistiem. 

Standarta ieliktņi dzirdes aparātiem

Var izmantot arī standarta auss ieliktņus (Nr. 1-5), bet pilnībā savas iespējas dzirdes aparāts var demonstrēt tikai ar individuāli izgatavotu ieliktni. Slēgti dažādu formu ieliktņi-sēnes (apaļi, ovāli), izmēri (no 0 līdz 5), krāsas (rozā, caurspīdīgi). Tie izgatavoti no polimēra, biežāk no PVC. 

Dzirdes aparātu ieliktņi

Kā rāda pieredze, tad standarta ieliktņu izmantošana nesniedz vēlamo rezultātu. Arī dzirdes kanāla forma katram cilvēkam ir individuāla tāpat kā pirkstu nospiedumi. Tādēļ bieži vien, iegādājoties dzirdes aparātus, ieteicams pasūtīt arī individuālos ausu ieliktņus.

Dodat priekšroku individuāliem ieliktņiem, kas izgatavoti pēc pasūtījuma? Mūsu speciālisti veiks visas nepieciešamās darbības: sākot no auss kanāla nospieduma noņemšanas līdz jau gatava ieliktņa tīrīšanai.

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Odnoklassniki - White Circle
  • Blogger - White Circle
  • LinkedIn - White Circle