Logo email.png
Dzirdes aparāti Livio AI.jpg

Kā skan dzīves izbaudīšana

                                       pilnā apjomā?

Sekojiet līdzi ķermeņa un smadzeņu darbībai un pats to pārvaldiet, izmantojot jaunos  Livio AI – pasaulē pirmos dzirdes aparātus, kas ir aprīkoti ar sensoriem un mākslīgo intelektu.

Livio AI iezīmē dzirdes uzlabošanas risinājumu revolūcijas sākumu. Pirmo reizi vēsturē ir pieejami dzirdes aparāti, kam ir ne tikai tīra, skaidra un ne ar vienu citu ierīci nesalīdzināma skaņa, bet kuri arī palīdz to lietotājam sekot līdzi un uzraudzīt savu fizisko un mentālo aktivitāti.

Livio AI nav vienkārši vislabākie dzirdes uzlabošanas risinājumi pasaulē – tās ir daudzfunkcionālas ierīces, kas pilnībā ir izmainījušas izpratni par to, ko spēj dzirdes aparāti.

Iepazīsimies ar to, ko spēj Livio AI!

Livio AI ir dzirdes aparāti ar vislabāko skaņu, kāda jebkad ir bijusi pieejama

Jebkuru dzirdes uzlabošanas risinājumu pirmais un pats galvenais darbs ir palīdzēt cilvēkiem ar pasliktinātu dzirdi dzirdēt runu, mūziku un skaņas tik skaidri, tīri un dabiski, cik vien tas ir iespējams. Lai gan citi augstākās kvalitātes dzirdes aparāti spēj to izdarīt arvien labāk un labāk, tomēr neviens nespēj pārspēt Livio AI skaņas kvalitāti. Pastāstīsim, kāpēc ir tā.

Dzirde ir sarežģīta un grūti dublējama. Mēs nepārtraukti dzirdam dažnedažādas skaņas no dažādiem avotiem. Dažām no tām vajadzētu būt fonā. Dažas ir svešas skaņas, ko vislabāk būtu nobloķēt, lai tās netraucētu dzirdēt mūs interesējošos signālus. Savukārt citas, piemēram, dzīvesbiedra balss vai mazmeitiņas uzstāšanās skolas teātrī, ir tie signāli, uz kuriem mēs vēlamies koncentrēties.

Kad mēs dzirdam normāli, mēs uztveram visus šos skaņu slāņus, un mūsu smadzenes sapludina tos un koncentrējas uz tiem atšķirīgā veidā atkarībā no situācijas. Kad mums ir pasliktinājusies dzirde, šie slāņi sajaucas ne tik laideni, un koncentrēšanās kļūst apgrūtināta.

Livio-AI-2.png

Tehnoloģija Hearing Reality labāk dublē dabisko dzirdi

Dzirdes aparāti Livio AI ir pirmie, kas ir aprīkoti ar pilnībā jaunu tehnoloģiju, ko sauc par Hearing Reality™. Hearing Reality, kas būtībā ir ausu  virtuālā realitāte, izmanto liela ātruma augstas izšķirtspējas datorapstrādes sistēmu, lai pārvaldītu, atdalītu skaņas slāņus un palīdzētu mums labāk koncentrēties uz tiem, lai dublētu dabisku dzirdi.

Rezultāts ir padziļinātas un autentiskas klausīšanās iespējas, kad klusākas skaņas ir klusas, trokšņus var ignorēt un jūs varat koncentrēties uz tām skaņām (vai interesējošiem signāliem), kas jums ir būtiski un ko jūs vēlaties dzirdēt.

Izmēģinājumu laikā dzirdes aparāti Livio AI  ieguva 98 procentus lielu apmierinātības rādītāju par skaņas kvalitāti, un to lietotāji atzīmēja ievērojami mazāku nepieciešamību piepūlēties klausīšanās laikā, kas dzirdes pasliktināšanās gadījumā ir tieši tas, ko jūs vēlaties, it īpaši skaļās un trokšņainās vietās.

Livio-AI-3.jpg

Livio AI ir paši pirmie dzirdes aparāti ar sensoriem un mākslīgo intelektu

Tieši tāpat kā ierīce iPhone uz visiem laikiem izmainīja sapratni par to, ko var darīt ar tālruni, arī Livio AI uz mūžiem ir izmainījuši mūsu domas par dzirdes aparātiem un to, kā tos var izmantot. Viens no iemesliem ir pirmo reizi vēsturē pievienotie sensori un mākslīgais intelekts.

Eksperti piekrīt, ka galva un it īpaši ausis, ir daudz pareizāka vieta, kur mērīt mūsu fizisko aktivitāti un uzraudzīt mūsu ķermeņa signālus, nekā plaukstas locītava vai kabata. Dzirdes aparāti Livio AI, kuros ir iekļauti tādi telpiskās kustības sensori kā akselerometrs un žiroskops, var noteikt kustību un žestus, kā arī palīdz iegūt daudz precīzākus rādījumus par jūsu soļiem un aktivitātēm.

Turklāt, pateicoties mākslīgajam intelektam (artificial intelligence – AI), dzirdes uzlabošanas risinājumi Livio AI var mācīties un paveikt tādus uzdevumus, ko nespēj neviens cits dzirdes aparāts, tostarp ieslēgt vai izslēgt audio straumēšanu, vienkārši pieskaroties ausij, nevis pašam dzirdes aparātam, tulkot valodas, kā arī sekot līdzi un mērīt ķermeņa un smadzeņu veselību.

Livio-AI-4.jpg

Livio AI ir paši pirmie dzirdes aparāti, kas uzrauga ķermeņa un smadzeņu veselību

Ja ticat, ka laba fiziskā un kognitīvā veselība būtiski ietekmē jūsu vispārējo dzīves kvalitāti (it īpaši jūsu vecumā), tad dzirdes aparāti Livio AI ir tieši tie, kas palīdz būt informētam par tām abām.

Savienojot pārī ar mūsu pilnīgi jauno programmu Thrive Hearing, dzirdes aparāti Livio AI var sekot līdzi jūsu fiziskajām aktivitātēm (līdzīgi kā FitBit) un mērīt darbības, kas ir labas jūsu smadzeņu veselībai, piemēram, dzirdes aparātu ikdienas lietojumu, sociālo iesaistīšanos un laiku, kas ir pavadīts, aktīvi klausoties.

Tad programma Thrive katru dienu apvieno ķermeņa un smadzeņu aktivitātes, lai nodrošinātu jums Thrive labklājības vērtējumu, kas palīdz uzzināt, vai esat sasniedzis savus fiziskās un kognitīvās veselības mērķus.

Livio-AI-5.jpg

Izbaudiet universālu Bluetooth savienojumu ar TV, viedtālruni un daudzām citām ierīcēm

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties klausīties televizoru, no multivides atskaņotāja straumēto mūziku vai labāk dzirdēt prezentācijas vadītāju vai runātāju ar cilvēkiem pārpildītā vietā, Livio AI un mūsu pilnīgi jaunā Starkey Hearing Technologies aksesuāru līnija to padara pavisam vienkāršu.

Šīs mazās lietotājam draudzīgās ierīces ļauj straumēt jūsu iecienītās izklaides skaņu tieši uz jūsu dzirdes aparātiem, izolēt un straumēt balsi vietās ar apgrūtinātām klausīšanās iespējām vai attāli vadīt dzirdes aparātus bez nepieciešamības pieskarties tiem.  

Livio-AI-6.jpg

Programma Thrive Hearing nodrošina pulti jūsu rokās

Visbeidzot mūsu jaunā programma Thrive Hearing kā dzirdes aparātu Livio AI vadības rīks ļauj izmantot visas Livio AI priekšrocības un pilnībā uzlabot pilnīgi visas klausīšanās iespējas, tostarp šādas:

✔  iespējas atbildēt uz zvaniem un straumēt sarunas;

✔  iespējas regulēt skaļumu, iestatījumus vai to atmiņas;

✔  iespējas pieprasīt dzirdes speciālista veiktu pielāgošanu un saņemt to bez jebkādas nepieciešamības apmeklēt dzirdes centru;

✔  iespējas izveidot un lietot personalizētas iestatījumu atmiņas, kas automātiski tiek aktivizētas, kad nonākat iecienītā vai bieži apmeklētā vietā;

✔  iespējas tulkot valodas un straumēt tulkojumu tieši uz jūsu dzirdes aparātiem;

✔  un daudzas citas!

Vai esat gatavs pats izmēģināt dzirdes aparāti Livio AI?

Ja jums ir apnicis lasīt par dzirdes aparātiem Livio AI un vēlaties izmēģināt tos pats, zvaniet mums uz 205-502-86 vai aizpildiet veidlapu šeit, 

lai ieplānotu bezmaksas konsultāciju pie autorizēta dzirdes speciālista.

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Odnoklassniki - White Circle
  • Blogger - White Circle
  • LinkedIn - White Circle