Logo email.png
Laipni lūgti dzirdes uzlabošanas tehnoloģiju revolūcijā!

Revolucionārie Livio™ AI uzrauga smadzeņu un ķermeņa veselību un ir pasaulē pirmie dzirdes aparāti ar krišanas noteikšanas un brīdinājuma, kā arī valodu tulkošanas funkcijām. Livio™ AI ir daudz kas vairāk nekā tikai dzirdes aparāti – tie ir veids, kā uzlabot veselību, labsajūtu un gala rezultātā dzīves kvalitāti.

Iepazīstieties ar Livio™ AI – pasaulē pirmajiem dzirdes aparātiem ar tehnoloģiju Healthable™, iebūvētiem sensoriem un mākslīgo intelektu, kuri no 2019. gada 4. jūnija būs pieejami Latvijas iedzīvotājiem Labākas Dzirdes Centrā!

Starkey® Hearing Technologies ir no jauna izgudrojuši dzirdes aparātus, atklājuši jaunas klausīšanās iespējas un to visu apvienojuši jaunajos dzirdes uzlabošanas risinājumos Livio AI, kas ir pasaulē pirmie ar tehnoloģiju Healthable™, kura izmanto iebūvētus sensorus un mākslīgo intelektu. Tie ir arī paši pirmie dzirdes uzlabošanas risinājumi, kas ļauj sekot līdzi fiziskajām aktivitātēm un kognitīvo spēju stāvoklim, mērot dzirdes aparātu lietojumu sociālajās situācijās. Livio AI ir aprīkoti arī ar pasaulē pirmo krišanas noteikšanas un brīdinājuma funkciju, kā arī spēj reāllaikā tulkot 27 valodās.

„Pirmie un nozarē vadošie Livio AI ir vislabākie dzirdes uzlabošanas risinājumi ar visizcilāko veiktspēju un skaņu, kādus mēs jebkad esam izgatavojuši. Kas padara šodienu par pagrieziena punktu pasaules dzirdes aprūpes nozarē, ir tas, ka, izmantojot Livio AI, mēs esam pārveidojuši vienai darbībai paredzētas ierīces par pasaulē pirmajiem universālajiem dzirdes uzlabošanas risinājumiem ar tehnoloģiju Healthable, iebūvētiem sensoriem un mākslīgo intelektu. Livio AI ir daudz kas vairāk nekā tikai dzirdes uzlabošanas risinājumi – tie ir ceļš pretī labākai veselībai, labsajūtai un gala rezultātā labākai dzīves kvalitātei,” teica Starkey Hearing Technologies prezidents Brendons Savaličs (Brandon Sawalich).

Jaunā tehnoloģija Hearing Reality™ vidēji nodrošina 50 procentu lielu skaļuma samazinājumu trokšņainās vidēs, pilnībā jaunu uzlabotu runas skaidrību, kā arī ievērojami samazina piepūli klausīties, kamēr mākslīgais intelekts un iebūvētie sensori ļauj optimizēt klausīšanās iespējas. Livio AI ir pilnībā izmainījuši sapratni par to, ko nozīmē jēdziens „dzirdēt labāk”.

Pic 1 tns.png
Pirmo reizi pieejams dzirdes aparātiem!

Starkey turpina pārspēt iespējamā robežas, lai piedāvātu visu nepieciešamo cilvēkiem ar pasliktinātu dzirdi, un iepazīstina ar novatoriskiem uzlabojumiem, kuros tiek izmantots arī mākslīgais intelekts:

Detector.png

krišanas noteikšana un brīdinājumi – JAUNS!

Tulkosana.png

tulkošana 27 valodās – JAUNS!

Thrive Ass.png

virtuālais palīgrīks Thrive Virtual Assistant – JAUNS!

reallaika prieks.png

dzirdes uzlabošanas risinājumu lietošanas sniegto reāllaika priekšrocību pamanīšana un sapratne veselības jomā – JAUNS!

Brain.png

vispārējā veselības stāvokļa un labklājības uzraudzība, izmantojot programmas Thrive™ Hearing Control apvienoto smadzeņu un ķermeņa veselības vērtējumu (Thrive labklājības vērtējums) – JAUNS!

Recharge.png

atkārtotas uzlādes iespēja – JAUNS!

Transcriptoin.png

balss pārvēršana tekstā – JAUNS!

Untitled-1.png

klausīšanās ierīču pašdiagnostika – JAUNS!

Interfeiss.png

dabisks lietotāja interfeiss ar skārienvadību – JAUNS!

Attala iestats.png

dzirdes speciālistu veikta attālā programmēšana, lai pavērtu jaunas dzirdes aprūpes iespējas lietotājam – JAUNS!

Hearing Reality.png

nepārspējamas dabiskas klausīšanās un runas skaidrības iespējas vistrokšņainākajās vidēs, izmantojot jauno tehnoloģiju Hearing Reality – JAUNS!

Siri.png

universālas savienošanas iespējas ar dažādiem audio pakalpojumiem un aksesuāriem, tostarp arī Amazon Alexa – JAUNS!

Talruna zvani.png

tālruņu zvanu, mūzikas, multivides un cita audio bezvadu straumēšana.

Vai vēlaties izmēģināt novatoriskus dzirdes uzlabošanas risinājumus Livio AI?

Zvaniet mums uz 205-502-86 vai aizpildiet veidlapu šeit un dzirdes aprūpes koordinators palīdzēs Jums pieteikties uz BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU un uzsākt Jūsu 30 dienu izmēģināšanas periodu bez jebkādām iegādes saistībām.

Livio AI revolucionārā krišanas brīdinājuma funkcija var noteikt pakrišanu un nosūtīt brīdinājuma īsziņas izvēlētām kontaktpersonām. Iebūvēti jauni novatoriski risinājumi, kas palīdz novērst nepareizu noteikšanu un pievērst uzmanību tikai patiesiem krišanas gadījumiem. Starkey Hearing Technologies ir patiesi priecīgi iepazīstināt jūs ar izstrādājumu, kas var palīdzēt miljoniem cilvēku, viņu ģimenes locekļiem un aprūpētājiem gūt mieru.

Pic 1.jpg
 

Sveiciet dzirdes tehnoloģijas, kuras jūs gaidījāt!

Sērija iQ no Starkey ir jaunākās dzirdes aparātu līnija, kuru pamatā ir aktuālākie pētījumi virtuālās realitātes, neirozinātnes un skaņas apstrādes jomā!

Šī jaunā līnija ir izstrādāta, lai palīdzētu jums ieskaut sevi skaņu pasaulē. Tā nodrošinās jums klātbūtnes efektu, skaidrību un individualitāti, kuru jūs tik ļoti gaidījāt dzīves svarīgākajos brīžos.

Jaunajā iQ sērijā tiek piedāvāti:

dzirdes aparāti Muse iQ

Muse iQ – jaunākā tehnoloģija, kas ļauj sajust klātbūtni brīdī vai situācijā, pilnībā ieskaujot jūs skaņās un ļaujot sadzirdēt visas nianses, kuru jums tik ļoti pietrūka dzīves svarīgākajos brīžos. Patentētā bezvadu tehnoloģija no Starkey – 900sync™, nodrošina iespēju pieslēgt dzirdes aparātus telefonam, televizoram vai citām bezvadu ierīcēm. Tagad tā ir pieejama arī ar jaunāko tehnoloģiju ērtai uzlādei.

​SoundLens Synergy iQ – ir visjaunākā no mūsu populārajām neredzamajām dzirdes tehnoloģijām. Tas ir pasaulē vismazākais aparātiņš, kurš ir ērti ievietojams auss kanālā un ir pavisam neredzams. Tas ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, lai ļautu jums izbaudīt pilnvērtīgu skaņu ar nevainojamu kvalitāti. Saglabājot Starkey Sound™ jaudu, mūsu bezvadu risinājums ļaus jums skatīties video, klausīties mūziku un izmantot to citās jūsu nodarbēs.

Vismazākie dzides aparāti Soundlens iQ
dzirdes aparāti ar smartfonu Halo iQ

Halo iQ ir ar smartfonu savienojamās dzirdes tehnoloģijas, kuras ir iespējams pieslēgt iPhone, iPad®, iPod touch®, Apple Watch® un virknei Android™ ierīču, nodrošinot jums visdabiskāko skaņu, ieskaujot jūs iemīļotāko lietu un vietu skaņās. Personalizētā kontrole TruLink aplikācijā ļauj pielāgot uzstādījumus SoundSpace un Noise Manager pēc jūsu vēlmēm dažādās situācijās, atkarībā no tā, ko jūs vēlaties dzirdēt.

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Odnoklassniki - White Circle
  • Blogger - White Circle
  • LinkedIn - White Circle