Logo email.png
Mūsu dzirdes centra pakalpojumi

Katras personas dzirdes stāvoklis ir individuāls līdzīgi redzei vai pirkstu nospiedumiem. Turklāt dzirdes uzlabošanas tehnoloģiju izvēle ir diezgan plaša. Tādēļ kvalitatīvu dzirdes aparātu izvēli var nodrošināt tikai speciālists individuālas konsultācijas laikā, pēc veiktās dzirdes pārbaudes.

Mūsdienās dzirdes aparāti – tas ir modernās tehnoloģijas, kas ir izstrādātas, lai jūs varētu viegli pielāgoties pat vissarežģītākajām akustiskajām vidēm. Kādi dzirdes aparāti ir piemēroti  tieši jums, un to cenas ir atkarīgas no jūsu aktivitātes, nodarbinātības, dzīvesveida un vides, kurā jūs biežāk atrodaties.

Dzirdes uzlabošanas tehnoloģijas ir delikāti rīki, kas ir precīzi jāpiemeklē un jāpielāgo atkarībā no cilvēka individuālajām dzirdes izmaiņām un auss kanālu īpatnībām. Konsultējieties ar savu dzirdes aprūpes speciālistu, lai atrastu labāko risinājumu, kas pilnībā atbilst jūsu dzirdes vajadzībām un dzīvesveidam. Konsultācijas laikā kvalificēts speciālists rekomendēs jums piemērotākos  pakalpojumu komplektus, dzirdes aparātu veidus, un profesionāli pielāgos tos atbilstoši jūsu audiometrijas datiem, dzīvesstilam un finansiālajām iespējām.

Dzirdes speciālista konsultācija

Konsultācijas laikā speciālists veiks detalizētu dzirdes pārbaudi un rekomendēs  piemērotākos risinājumus tieši jūsu dzirdei, ņemot vērā jūsu vajadzības, vēlmes un iespējas.

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Odnoklassniki - White Circle
  • Blogger - White Circle
  • LinkedIn - White Circle