08f102ba-edgemode_10hw0rs00000000000001o

Dzirdes tehnoloģijas radītas sejas maskām

Sejas maskas viennozīmīgi palīdz novērst COVID-19 izplatīšanos. Bet tās rada problēmas, sazinoties ar citiem cilvēkiem. It īpaši, ja Jums vai sarunu biedram ir dzirdes pasliktināšanās.

Sejas maskas apslāpē runu un bloķē svarīgas lūpu ārtikulācijas kustības. Abi faktori ir noteicošie, lai saprastu runu. Apgrūtinājums ir āri sociālā distancēšanās vai grupu video sarunas, kas nav tieši saistīts ar masku lietošanu, bet gan ar runas sadzirdēšanu un izpratni. Šīs pandēmijas laikā ir dažadas situācijas, kas apgrūtina dzirdamību ģimenē, draugu lokā, darbā. Grūti izspast ko saka kaimiņi, kasieris vietējā pārtikas veikalā.

Rendered_ITC R_FL19_P003007_Black_Black_

Palīdzēt var dzirdes aparāti

Tomēr nevajadzētu būt pārsteigumam, ka dzirdes aparāti kompensē šīs problēmas un var palīdzēt vieglāk dzirdēt cilvēkus, kuri nēsā sejas maskas. Pēc savas būtības dzirdes aparāti pastiprina skaņu, kas daudzos gadījumos ir viss, kas nepieciešams, lai dzirdētu sejas masku lietotājus.

ST_Mask Mode LV.png

Mūsdienīgi dzirdes aparāti var palīdzēt vēl vairāk

Jaunā dzirdes aparāta tehnoloģija ir izstrādāta, lai pārsniegtu vienkāršu skaņas pastiprināšanu un īpaši risinātu problēmas, kas saistītas ar sejas maskām, sociālo distancēšanos un fona trokšņiem.

Ir pierādīts, ka tehnoloģija Edge Mode, kas pieejama tikai dzirdes aparātos Livio Edge AI no Starkey, ir ļoti efektīva, lai risinātu runas saprotamības problēmas, ko rada maskas.

Kā? Ar mākslīgā intelekta spēka palīdzību!

 

Vienkāršs dubultskāriens dzirdes aparātiem aktivizē režīmu Edge Mode jebkurā laikā. Kad režīms ir aktivizēts, tiek skenēta akustiskā vide, kurā atrodaties, un tūlīt optimizēta skaņa - ņemot vērā maskas, attālumu un fona troksni, lai nodrošinātu uzlabotu runas dzirdamību.

Edge Mode ir piemērots ne tikai maskām, bet arī jebkurai situācijai, kad sastopaties ar trokšņainu vai īpaši izaicinošu klausīšanās vidi.

9.jpg
Maskas rezīms dzirdes aparātiem.png

Arī jaunais Maskas režīms tika īpaši izstrādāts, lai labāk dzirdētu cilvēkus, kuri nēsā maskas. Maskas režīms ir jauna pielāgotā programma Thrive aplikācijā, kas kompensē runas dzirdamības zudumu sejas masku dēļ, paplašinot skaņu frekvenču diapazonu. Maskas režīms ir pieejams atsevišķos Livio dzirdes aparātu tehnoloģiju līmeņos.

Ideālie dzirdes aparāti šodienai

Bet, ja jūs patiešām vēlaties ideālu dzirdes risinājumu šajā masku nēsāšanas laikā, Jūs iemīlēsieties pielāgotos uzlādējamos dzirdes aparātos Livio Edge AI. Pateicoties Edge Mode un patentētajai platformai Hearing Reality Pro, tie ne tikai atvieglo dzirdi. Aparāti ir pielāgoti tieši jūsu ausīm, atrodas ausīs, nevis aiz ausīm, tāpēc tie nesapīsies maskā, netiks nejauši novilkti kopā ar to.

Un tie ir vienīgie pielāgojamie uzlādējamie dzirdes aparāti, kurus varat iegādāties!

2020. gads ir bijis diezgan grūts.

Vai Jūs zināt, ka varat palīdzēt sev dzirdēt labāk un dzīvot vieglāk?

Ja vēlaties pats sajust, kā dzirdes aparāti var palīdzēt -

Noklikšķiniet šeit, lai sākt bezriska* izmēģinājumu.

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Odnoklassniki - White Circle
  • Blogger - White Circle
  • LinkedIn - White Circle